Print this page

XXVIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt rocznika 2003 i młodsze

           I Międzynarodowy Turniej Mini  Piłki Siatkowej Dziewcząt ,,Czwóreczka’’

                                        Hala sportowa  OSiR / AGRO /  ul. Hallera 

        GRUPA  ,,A’’                                                            GRUPA ,,B’’ 

  1. BIAŁORUŚ – Mińsk 1                                     1.   ROSJA – Kaliningrad
  2. NIEMCY – Bremen                                          2.   UKRAINA – Łuck
  3. ESTONIA – Vöru                                              3.   BIAŁORUŚ – Mińsk 2
  4. SZWECJA – Engelholms                                4.   POLSKA – Starogard 2
  5. POLSKA – Starogard 1                                   5.   POLSKA – Starogard 3
  6. POLSKA – Starogard 4                                   6.   POLSKA – Starogard 5  

27.05.2016 r.  ( piątek )

GODZ.        BOISKO        DRUŻYNY 

10.00              A                   1 – 2

                         B                   1 – 2

10.45              A                   3 – 4

                         B                   3 – 4

11.30              A                   5 – 6

                         B                   5 – 6

12.15              A                   3 – 6

                         B                   3 – 6 

godz.  14.00  Uroczyste otwarcie turnieju  - hala  OSiR ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1

15.00              A                   1 – 4

                         B                   1 – 4

15.45              A                   2 – 5

                         B                   2 – 5

16.30              A                   1 – 6

                         B                   1 – 6

17.15              A                   2 – 6

                         B                   2 – 6

18.30              A                   1 – 3

                         B                   1 – 3                     

28.05.2016 r.  ( sobota ) 

9.00              A                      4 – 5

                       B                      4 – 5

9.45              A                      2 – 3

                       B                      2 – 3

10.30            A                      1 – 5

                       B                      1 – 5

11.15            A                      4 – 6

                       B                      4 – 6

12.00            A                      3 – 5

                       B                      3 – 5

12.45            A                      2 – 4

                       B                      2 – 4          

FAZA  GRUPOWA  O MIEJSCA 

14.00            A                     A 1 – B 2

                       B                     A 3 – B 4

14.45            A                     A 5 – B 6

                       B                     A 6 – B 5

godz.  17.00  Wyjazd gości do grodziska Owidz  ( wyjazd 16.45  parking AGRO , powrót około godziny 19.30 – parking PG Nr 1 )

godz.  21.00   Spotkanie trenerów i zaproszonych gości

29.05.2016 r.  ( niedziela ) 

9.00              A                      A 2 – B 1

                       B                      A 4 – B 3

9.45              A                      A 1 – B 1

                       B                      A 3 – B 3

10.30            A                      A 5 – B 5

                       B                      A 2  - B 2

11.15            A                      A 4 – B 4

                       B                      A 6 – B 6

Godz.  13.00  Uroczyste  zakończenie  turnieju

The rules :

   There are 12 teams divided into two groups of 6 teams. We play a system ,,each with each’’ just two sets to 25 points with a predominance of 2 points. Later the group system of four teams ,,each with each’’ with the completion of the match. Scoring – win 2 points, loser 1 point, walkover 0  points, later the ratio of small points, and at the end between the teams concerned.  

Read 13208 times